مقارن با ششمین سالگرد تأسیس دانشکده داروسازی زنجان و چهلمین سال تأسیس شرکت پخش البرز، دانشکده داروسازی زنجان با همراهی پخش البرز نخستین سمپوزیوم یک روز ه تازه های داروسازی را همراه با مراسم کلنگ زنی مرکز تولید پایلوت دارو های خاص دانشکده داروسازی زنجان در مورخ 10/12/91 در دانشکده داروسازی زنجان برگزار کردند.

مقارن با ششمین سالگرد تأسیس دانشکده داروسازی زنجان و چهلمین سال تأسیس شرکت پخش البرز، دانشکده داروسازی زنجان با همراهی پخش البرز نخستین سمپوزیوم یک روز ه تازه های داروسازی را همراه با مراسم کلنگ زنی مرکز تولید پایلوت دارو های خاص دانشکده داروسازی زنجان در مورخ 10/12/91 در دانشکده داروسازی زنجان برگزار کردند. در حاشیه این گردهمایی تخصصی شرکت های داروسازی زیر مجموعه سرمایه گذاری البرز نیز حضور داشتند و با برپاییغرفه هایی آخرین دستاورد های دارویی خود را به داروسازان و دانشجویان دانشکده دارویی زنجان شرکت کننده در این گردهمایی ارائه کردند.

شرکت داروسازی تولیدارو در این گردهمایی حضور چشمگیری داشت، از جمله برنامه های شرکت دراین گردهمایی معرفی محصولات جدید به داروسازان شرکت کننده ، دریافت نظرات آنها در مورد محصولات جدید و نحوه ی عملکرد شرکت های    توزیع کننده و همچنین دریافت اطلاعات جامعی از آنها جهت برقراری ارتباط مداوم و امکان به روز رسانی اطلاعات آنها در مورد محصولات جدید شرکت بود.

 

شرکت کنندگان در همایش : خانم دکتر اخوان – خانم نجفی – خانم شهریاری

شرکت داروسازی تولیدارو
فرآورده های دارویی و بهداشتی
مدیریت تکنولوژی ، تجهیزات، دارائی های فیزیکی
ادامه مطلب
اهداف و استراتژی
افزایش بهره وری و سود آوری

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ ترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­ های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­ های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­ های تخصصی، شرکت تولیددارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و  از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص)در سال 1384 تأسیس و در تاریخ 1384/4/8 تحت شماره 249619 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.دراین شرکت، بیش از  106 داروی مختلف که در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص، کپسول، شیاف، شربت، سوسپانسیون، ژل، پماد، آمپول، قطره و محلولهای ضدعفونی کننده دارای پروانه ساخت دارو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (معاونت غذا و دارو) بوده ،تولید و عرضه  می ­شوند. این داروها طیف گسترده­ ای از گروه های درمانی نظیر داروهای قلبی- عروقی، گوارشی، تنفسی، پوستی، اعصاب و روان، ضد درد و ضد تب، ضد میکروبهای سیستمیک و موضعی، ضدعفونی کننده ­های سطحی و مکمل ­های خوراکی را تحت پوشش قرار می ­دهند.همچنین محصولاتی نظیر انواع پارابن­ها، دی کلسیم فسفات، متانول، پویدون آیوداین و غیره که از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع داروسازی و آزمایشگاهی می­ باشند نیز در این شرکت ساخته می ­شوند.محل قانونی شرکت در تهران ، ابتدای جاده ساوه خیابان شهید یادگار واقع است.

برندها

تماس با ما

آدرس:تهران - ابتدای جاده ساوه – خیابان شهید یادگار – کد پستی 1371616314 شماره ثبت : 249619


تلفن: 61170000

فکس : 66620175

امور سهام : 02161171228 


 ایمیل: phtd@toliddaru.ir

ایمیل امور سهام : saham@toliddaru.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب