فهرست مطلب

واحد تحقیقات شرکت داروسازی تولیدارو فرمولاسيون داروهاي جديد را برای ارتقای کیفیت محصولات و بهبود نياز و نقطه نظرات مشتري  طراحي و تكوين مي نمايد. تمام مراحل پیشبرد  یک فرمولاسیون دارویی ، از مرحله پیش فرمولاسیون تا تولید بچ آزمایشی و صنعتی و معتبرسازی روش های ساخت و آزمایش که در نهایتا به تدوین پرونده دارویی CTD منجر می شود در این شرکت انجام می گیرد.
به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت شركت فعاليت هاي این بخش توسط افراد با تجربه و پرسنلي كه از تخصص کافی برخوردارند نظیر داروسازان و شيميدانان انجام مي گیرد. تعداد پرسنل این واحد 12 نفر می باشد . 80 در صد پرسنل این قسمت دارای تحصیلات فوق لیسانس و دکترای داروسازی هستند همچنين در اين واحد از تسهيلات سخت افزاري و نرم افزاري ، منابع علمي،مدارك مستند سازي شده و مورد تائيد و انواع سيستم ها و تجهيزات تحقيقاتي پيشرفته و مدرن استفاده مي شود.

اين واحد از سه قسمت تشكيل شده است :

1. توسعه و طراحي فرمولاسيون :

در اين واحد با استفاده از دانش و تجربه كارشناسان متخصص با به کارگیری آخرين نسخه از منابع دارويي. انتخاب مواد جانبي،اشكال دارويي مناسب،بسته بندي و ساير موارد مرتبط انجام و روشهاي مورد نظر تا تائيد و تصويب فرمولاسيون بهينه ادامه مي يابد. تمامي آناليزهاي مورد نياز مطابق با آخرين نسخه فارماكوپه و مطالعات In-vitroبه همراه مطالعات پايداري از جمله مطالعات تسریع شده، میان مدت و ادواری در اين واحد انجام مي شود . از دیگر فعالیت های این بخش بهينه سازي فرمولاسیون های روتين و قديمي شرکت است.

 

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب