لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود.

واحد تولید بیش از 100 داروی مختلف در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص ، کپسول ، شیاف ، شربت ، سوسپانسیون ، ژل ، پماد ،کرم ، قطره های خوراکی ، قطره های استریل ، آمپول ، محلول های ضد عفونی کننده را با رعایت اصول کامل GMP و با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد ، مجهز به دانش فنی و تکنولوژی مناسب تولید و بسته بندی و در راستای اهداف و سیاست های این شرکت محصولات خود را تولید می نماید

 با عنایت به گستره فعالیت و عملکرد شرکت داروسازی تولیددارو و نیاز به تامین بموقع مواد اولیه و اقلام بسته بندی بر اساس تولید پیش بینی شده و در نتیجه نظام مند نمودن و امکان پشتیبانی بموقع تولید منطبق با برنامه و بودجه پیش بینی شده فعالیت واحد برنامه ریزی وانبارها تعریف می گردد.

 اولین وظیفۀ تولید کنندگان دارویی اطمینان از ایمنی و اثر بخشی محصولات خویش است واین مهم تنها در گرو روش های کنترل کیفیت جدی ومستمرمی باشد .

 به دلیل اهتمام ویژه مدیریت شرکت به اصل کیفیت  ، آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت داروسازی تولیددارو با پشتیبانی پرسنل آموزش دیده ومجرب خود ونیز با برخورداری از دستگاههای مدرنِ مورد استفاده در آنالیز وتعیین مقدار مواد اولیه ومحصول ، آخرین دستورالعمل های کنترل کیفی  FDA واستاندارد های بین المللی را در ارزیابی کیفی محصولات ساخته شده

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب