برنامه باز آموزی داروسازان و پزشکان عمومی سراسر کشور در تاریخ 12 الی 14 تیر ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزارگردید.

برنامه باز آموزی داروسازان و پزشکان عمومی سراسر کشور در تاریخ 12 الی 14 تیر ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزارگردید.

این همایش شامل 24 برنامه بازآموزی مدون ویژه پزشکان عمومی بوده و پزشکان و داروسازان از تمامی نقاط کشور در آن حضور داشتند.

در حاشیه این همایش 3 روزه شرکت های داروسازی و وارداتی نیز حضور داشتند و به معرفی محصولات خود به خصوص محصولات جدید وارداتی و یا تولیدی خود به پزشکان و داروسازان شرکت کننده در همایش می پرداختند.شرکت داروسازی تولیددارو با حضور چشمگیر خود در این همایش به معرفی محصولات جدید شرکت از جمله: کرم سورین ، کپسول لیپوسولوین (فنوفیبرات)، کرم کالامین، قرص ریزدرونیت و قرص مدافینیل پرداخته و از طریق ارائه پرسشنامه سنجش رضایتمندی مشتریان ، نظرات و پیشنهادات داروسازان و پزشکان شرکت کننده در همایش را از جنبه های مختلف عملکرد شرکت تولیددارو  ، کیفیت محصولات ، عملکرد شرکت های پخش ، نیاز های داروئی در شرایط کنونی بازار جویا شدند.

اهداف کل شرکت در همایش به شرح ذیل می باشد:

معرفی برند شرکت داروسازی تولیددارو به عنوان یکی از بزرگترین و با تجربه ترین شرکت های داروسازی در ایران 

معرفی دارو های جدید شرکت با نام برند جهت توسعه و گسترش روند صعودی فروش و دستیابی به سهم بیشتر در بازار داروئی کشور

معرفی داروهای مهم و استراتژیک شرکت شامل برونکوتیدی، جینکوتیدی، تیدی کولین و ...... و آشنایی بیشتر جامعه پزشکی با محصولات و کاربرد آنها در تخصص های مختلف

امید است با مد نظر قرار دادن پیشنهادات و نظرات این قشر محترم، شرکت داروسازی تولیددارو سربلند تر از همیشه در عرصه تولید محصولات داروئی در کشور فعالیت نماید.

شرکت های حاضر در همایش عبارتند از : ابوریحان – اکسیر- شهردارو- البرزدارو- اوه سینا – بهوزان – روزدارو - دینه – ادونیس – ایران ناژو ، و....

تعداد بازدید کنندگان از غرفه شرکت بیش از 500 نفر پزشک و داروساز

فرم نظر سنجی پر شده توسط پزشکان و داروسازان در حدود 150 فرم.

نمونه های مصرف شده 200 بسته قرص ریزدرونیت ، 100 بسته قرص جینکوتیدی و 100 عدد شربت برونکوتیدی

همکاران حاضر در غرفه خانم ها دکتر سوری ، دکتر شریف زاده ، دکتر عطاری و آقای دکتر شیخها

همکاران مدیریت فروش و بازاریابی شرکت ، خانم شهریاری ، خانم نجفی ، خانم عطایی و آقای محمد قلی

 

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب